Mina Tanıtım olarak başladığımız 20 yıllık meslek hayatımıza, anahtarteslimhediye.com adıyla devam ederek siz müşterilerimize gururla hizmet vermekteyiz.

2002 yılında kurulmuş olan Mina Tanıtım ve Promosyon Ürünleri, kurulduğu ilk günden bugüne kalitesinden, müşterilerine ürünü zamanında ve en uygun fiyatla sunmak ilkesinden asla taviz vermemiştir. 20 yıllık tecrübemizle artık sizlere, anahtarteslimhediye.com adı altında kalite ve güven ile hizmet vermekteyiz.

Tamamen müşteri odaklı hizmet anlayışını kendine ilke edinen anahtarteslimhediye.com, sektörde her zamanki gibi yenilik ve farklı konseptiyle ön plana çıkıyor.

Değişen ve gelişen dünyada hediye anlayışını daha özel, kıymetli ve farklı hale getirme çabasındayız.

Her biri kendi alanında uzman ekibimizle, “El İşçiliği” ile hazırladığımız ürünlerimizi, siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. En şık ve kaliteli anahtar tesliminde hediyelik ürünler ile benzeri olmayan bir hizmet sunmaktayız.

Anahtar Teslim Hediye ürünleri, siz değerli müşterilerimizin kaliteye gösterdiği önemin, bulunduğu seviyenin ve sergilediği hizmet zarafetinin aynı zamanda kişiye özelliğin bir özeti anlamını taşımaktadır.

Anahtar Teslim Hediye ürünlerimizin yanı sıra ergonomik tasarımlarımızla çeşitli deri ve suni deri otel ekipmanları, promosyon ürünler ve kişisel ürünler ile siz müşterilerimize hizmet etmekteyiz.

20 yıllık deri ürünleri üretimindeki tecrübemizle, işimize olan aşkımızla, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.

Saygılarımızla.